Julija Kubiliūtė. Giedrės Rein nuotr.Numerologija - galingas ir naudingas instrumentas pažinti save, savo mylimukus. Siūlome pasidomėti ką pasakoja gimimo diena, ir galbūt rasite keletą atsakymų, kodėl vienoje šeimoje gimę vaikai būna tokie skirtingi. Gimimo dienos skaičiai yra patys svarbiausi mūsų gyvenime, ir nesvarbu, ar vaikui vienas mėnuo, ar 101 metai.

Pradėkime nuo „Vienetukų“, tai yra vaikų, gimusių bet kurio mėnesio 1, 10, 19 ir 28 dienomis

Tokie vaikai yra tikrasis savo tėvų lobis. Juos globoja Saulė. Jie - stiprūs, aktyvūs, imlūs, pasižymi puikia atmintimi. Jie žingeidūs, jų minčių seka skiriasi nuo bendraamžių. Turi stiprų poreikį viską išbandyti, todėl prieštaraus tiems, kas bandys sustabdyti.

Vaikai, gimę šiomis dienomis, labiau pergyvena dėl iškilusių abejonių tėvų ar mokytojų autoritetu nei dėl būtinybės paklusti tvarkos taisyklėms. Tokie vaikai savo išmintingais klausimais stebina ir glumina daugelį tėvų. Jie žino savo vidinę jėgą ir mėgaujasi savo išskirtumu. "Vienetukai" moka stebinti ir linksminti. Tačiau juos reikia auklėti bendrystės dvasioje, kad netaptų užkietėjusiais egoistais, ypač tai aktualu vaikams, gimusiems 19 ir 28 dienomis.

Šiems vaikams būtina atidi, dėmesinga globa. Tėvų pareiga - padėti vaikams pajausti tikrąją savivertę. Būtina, kad tėveliai palaikytų besiformuojantį vaiko požiūrį į gyvenimą. Tokių vaikų valios stiprybė - teigiama savybė. Ypač aukštu moralės kodeksu pasižymi 10 dieną gimę vaikai. Jie jau nuo vystyklų elgiasi kaip brandi individualybė. Suaugusieji ir pedagogai turi patikėti jiems spręsti sudėtingas užduotis. Būtina sąlyga - jiems reikia išsikalbėti ir būti išgirstiems. Tokie vaikai mėgsta savo erdvėje išbandyti savas idėjas. Jiems reikalinga auditorija, kuriai jie mielai demonstruoja savo atradimus.

Šiomis dienomis gimusiems vaikams būtina išmokti bendradarbiauti ir suprasti, kad kiti irgi būna teisūs. Jei tėvai bendraus su tokiais vaikais kaip su brandžiomis asmenybėmis, jie netaps abejingais kitiems žmonėms. Šiems vaikams būdingas toks stiprus pasitikėjimas savimi, kad tėvai net nesusimąsto apie palaikymo, paskatinimo būtinybę. Tėveliai, būkit dėmesingi savo vaikučiams, gimusiems 1, 10, 19, 28 dienomis. Jūsų kantrybė ir švelnumas neleis jiems atsiriboti ar užsisklęsti savyje, o vaikai jums su meile atsidėkos už šį pasitikėjimą.

„Vienetukai" moka džiaugtis buvimu su savimi, tačiau jiems būtinas bendravimas su žmonėmis, turinčiais išvystytą intuiciją. Tokie vaikai savo gimdytojams gali duoti labai daug. Jiems teks išmokti būti kantriais su savo tėvais, o pastariesiems vertėtų surasti kuo įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų. Jei mamytė ir tėvelis yra stiprios asmenybės, tai jų atžala gerbs savo tėvus ir šeimoje karaliaus bendradarbiavimo atmosfera. Ir visi bus laimingi.