Obuolių pyragus paprastai mėgsta visi – ir tie, kas juos gamina, ir tiek, kam jie gaminami. Na, juos pagaminti tikrai nėra sunku ir praktiškai visada rezultatas džiugina. Net radus patinkantį obuolių pyrago receptą ir panorėjus jį išbandyti, drąsiai visada galima improvizuoti – kažko nedėti arba dėti savo mėgstamą ingredientą.

Kitaip tariant, obuolių pyragai yra vieni mėgstamiausių pyragų. TavoVaikas.lt portale kiekvienais metais publikuojame ne po vieną obuolių pyrago receptą. Kad būtų patogu juos surasti, nusprendėme 6 skaniausius sudėti į vieną vietą šiame straipsnyje.

1. Ko gero, lengviausiai pagaminamas obuolių pyragas

Šiame recepte nėra jokių sudėtingų viražų: paprastai pagaminamas ir labai gardus pyragas. Jo išsamų aprašymą su nuotrauka rasite ČIA.

2. Purus obuolių pyragas su labai daug obuolių

Šio pyrago išskirtinumas - tikrai labai daug obuolių. Vienam nemažam pyragui jų prireiks beveik kilogramo. Taigi, jei esate prisiekęs obuolių skanautojas, išbandykite. Receptą rasite ČIA.

3. Pyragas, kuris visada pavyksta ir sulaukia daug pagyrų

Šį pyragą mums pasiūlė dviejų vaikučių mama, kuri tvirtina, kad tai vienas lengviausiai pagaminamų pyragų, kuris pavyksta visada. O išbandžiusi jų ji tikrai nemažai. Kviečiame išbandyti ir jus, pyrago receptą rasite ČIA.

4. Obuolių pyragas su kefyru

Šio pyrago savitas bruožas – kefyras, o kitos sudedamosios dalys labai paprastos, kiekviename šaldytuve randamos. Pyrago receptą rasite ČIA.

5. Gražusis obuolių pyragas

Jį gaminusi dviejų vaikų mama ir kulinarinio tinklaraščio rašytoja yra puiki fotografė, tad šį pyragą tituluojame gražiausiu obuolių pyragu. Na, o skonis – įspūdingas. Išbandėm ir mes redakcijoje. Rekomenduojame jums. Receptą rasite ČIA.

6. Obuolių pyragas su varške

Tinklaraštininkė Odeta šį varškės obuolių pyrago receptą rekomenduoja visoms šeimininkėms. Tikrai nesunkiai pagaminamas, dailus ir skanus. Receptą rasite ČIA.