Paskutiniame savo nėštumo dienoraščio įraše jau galiu pasidžiaugti taip ilgai lauktu devynių mėnesių rezultatu - numatytą termino dieną gimusiu sūnumi Gabrieliumi. Tikrai nesitikėjau, kad pavyks patekti tarp 5 procentų nėščiųjų, kurios pagimdo būtent termino dieną, bet tai tapo maloniu netikėtumu pirmąją rugpjūčio savaitę.

Antrasis gimdymas iš tikrųjų buvo lengvesnis ir trumpesnis, nors ir savo eiga visiškai skyrėsi nuo pirmojo. Tad dar kartą įsitikinau, kad tai yra labai neprognozuojamas procesas, kuris gali pasisukti bet kokia linkme. Ne veltui sakoma, jog lengvas nėštumas negarantuoja paprastesnio gimdymo ir atvirkščiai.

Foto: Asmeninis albumas

Belieka pasidžiaugti, kad man pavyko greitai atsigauti ir dabar visą dėmesį galima skirti naujagimiui. Kol kas jis savo įpročiais primena vyresnįjį brolį, tačiau tuo pačiu jausmas, susilaukus antrojo vaiko, yra visiškai kitoks. Dabar jaučiu mažiau streso, į viską žiūriu paprasčiau ir šiuo metu stengiuosi daugiau dėmesio skirti geram ir kokybiškam miegui. To ir linkiu visoms naujoms mamoms - nepamiršti pasirūpinti ne tik mažyliu, bet ir savimi.

Nuoširdžiai dėkoju medikams, kurie šiltai bendravo ir pasirūpino manimi nėštumo ir gimdymo metu bei šio nėštumo dienoraščio partneriams. Dar prieš šį dienoraštį, naudojausi „HiPP" produkcija augindama pirmąjį mažylį, todėl drąsiai galiu ją rekomenduoti tiems, kurie ieško kokybės ir draugiškos sudėties produktų tiek savo mažyliams ar sau.

Kaip vystosi vaikelis 40 nėštumo savaitę, sužinosime filmuotame nėštumo kalendoriuje.