Ne viena moteris yra pasakojusi, jog sapne matė mirusį artimą žmogų, kuris pranešė jai, jog vaikelis jau čia pat. Ir iš tiesų - po kiek laiko moteris sužino naujieną apie nėštumą.

Be abejo, tai labai priklauso nuo kiekvienos moters - tai, kas vienai gali atrodyti svarbu, kitai gali tik sukelti juoką. Tikėti ar ne panašiais simboliais planuojant vaiką - jūsų valia.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kaip aš gimdžiau vandenyje Vilniaus Gimdymo namuose
Gimdyme dalyvavęs Andrius - atvirai apie savo įspūdžius
Gimus vaikui moteriai neberūpi jos išvaizda?

Mes surinkome į vieną krūvą 7 sapnus, kuriuos sapnininkai aiškina kaip greito nėštumo ženklą.

Taigi, jeigu sapne matote šiuos dalykus, greitai tapsite mama:

Jeigu sapne matote lotoso žiedą - laukite naujienos apie nėštumą.

Sapnuoti kopūstą - taip pat vienas iš ženklų, jog netrukus galite susilaukti vaikučio. Tiesa, yra tam tikra sąlyga - jūs turite būti ištekėjusi. Gali būti, kad su šiuo sapno aiškinimu kažkaip yra susijęs ir seniai žinomas posakis, jog „vaikai yra randami kopūstuose".

Manoma, kad sapnuoti grybavimą - taip pat yra galimo nėštumo ženklas. Ypač, jeigu tokį sapną susapnavote po ilgo planavimo ir pastangų susilaukti vaikučio.

Dar vienas plačiai paplitęs sapno aiškinimas, galintis simbolizuoti būsimą nėštumą - matyti sapne plaukiojančią žuvį vandenyje. Ypač, jeigu žuvis plaukioja švariame vandenyje.

Vanduo - vaisingumo ir būsimo nėštumo ženklas. Jeigu sapne matote save, plaukiojančią skaidriame vandenyje - tai ženklas, kad netrukus pavyks pastoti. Jeigu sapnuojate, kad įbrendate į vandenį ir iš jo išbrendate, vadinasi, jūsų mintyse jau apsigyveno noras tapti mama, jūs apie tai svajojate, esate tam pasiruošusi.

Sapne matote skrendantį gandrą - geras ženklas, jeigu planuojate šeimos pagausėjimą.

Dar vienas nėštumo simbolis - susapnuoti perlą. Jeigu šiąnakt jį matėte savo sapne, visai ne pro šalį atlikti nėštumo testą.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.